Dove

Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē, un Dove produktus ražo kompānija Unilever, kas atrodas Anglijā. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs.

Papildu matu un ķermeņa kopšanas produktiem, zīmols ir pazīstams kā patiesā skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo sievietes visā pasaulē ticēt sev. Dove komandas vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots. Dove misija ir iedrošināt nākamās paaudzes uzaugt attiecoties pozitīvi pret savu izskatu, un palīdzēt meitenēm veidot mīlestību pašām pret sevi un pret savu ķermeni, kā arī celt pašapziņu un saskatīt savu iekšējo potenciālu.

Vēsture

Kopš 1957. gada Dove zīmols ir rūpējies par sievietēm, svinot viņu skaistumu. Dove zīmola vērtības balstās uz pierādījumu un pamatojumu nevis uz solījumiem, tādēļ Dove zīmols ar pirmssākumos ražotajām krēmveida ziepēm tagad kļuvis par vienu no pasaulē atpazīstamākajiem un iemīļotākajiem ķermeņa kopšanas zīmoliem.

Papildu ķermeņa kopšanas produktiem, tika veidots Dove Self-Esteem projekts, kas tika aizsākts 2004. gadā, lai palīdzētu nākamajām paaudzēm augt pārliecībā par savu skaistumu. Tajā pašā gadā tika uzsākta Dove Real Beauty kampaņa, pirmā kampaņa, kurā tiek atspoguļotas patiesā pasaules skaistuma daudzveidība – katrai sievietei ir savs stāsts un ikkatrs ir patiesi iedvesmojošs.

Dove 60. dzimšanas dienā zīmols spēra soli tālāk savā misijā, lai palīdzētu sievietēm realizēt savu skaistuma potenciālu. 2017. gadā atkārtojot un iezīmējot kampaņas Dove Real Beauty skaistuma principus – trīs solījumus, kas sniedz sievietēm atbalstu vienmēr:

  • Mēs vienmēr attēlojam reālas sievietes savās kampaņās, nekad modeles;
  • Mēs attēlojam sievietes kādas viņas ir reālajā dzīvē;
  • Mēs palīdzam meitenēm veidot mīlestību pašām pret sevi un pret savu ķermeni, kā arī celt savu pašapziņu.

Akcijas
01.06.2021. - 31.07.2021.
Pērc Dove, Rexona vai Love Beauty and Planet produktus

Mūsu zīmoli

Dove Axe Super Viva Rexona Magnum Dove Man+ Care
Mājas