Super Viva

Super Viva ir aizraujošs garšu un tekstūras ceļojums no pirmā līdz pēdējam kumosam. Nebaidies būt nedaudz traks, aizrautīgs un brīvs! Ļaujies un iedvesmo citus jaunām pieredzēm – gluži kā mēs! Mūsu saldējumi ir zināmi un mīlēti lielo porciju, krāsaino cepurīšu glazūru un krēmīgās garšas dēļ. Tāpēc varam droši apgalvot, ka Super Viva ir labākā izvēle, kad gribi panašķoties. Mūsu saldējumi izceļas ar nebijušu, mazliet neparastu un krāsainu garšu paleti, lai tu izceltos un gūtu pēc iespējas vairāk prieka!
Ļaujies jaunajam un pilnībā izbaudi ik mirkli ar pilnu krūti! Un gūsti savu #pirmreizīgi pieredzei kopā ar Super Viva!

Vēsture:

2002.gadā pieredzējis un iecienīts saldējuma ražotājs Ingman, kas ietilpst Unilever grupā, radīja saldējuma zīmolu Super Viva. Gadu gaitā uzlabojot ražošanas metodes un izmēģinot jaunas sastāvdaļas, esam radījuši interesantākās garšas tendences Baltijas saldējumu tirgū. Nu esam jau izauguši un kļuvuši par vienu no populārākajiem saldējuma zīmoliem patērētāju vidū – Super Viva ir pirktākais saldējuma zīmols Baltijas valstīs.*
Esam izauguši, bet ne garlaicīgi! Mūsu produktu klāstā ikviens atradīs kaut ko tieši sev – sākot no klasiskām garšām kā Caramel Nut vafeļu glāzītē vai Creme Brule un Vanilla konusi, un beidzot ar mūsu iecienīto un krāsaino kokteiļu sēriju vafeļu glāzītēs. 2018. gadā mēs sākam ielūkoties savā tumšajā pusē un ceram, ka Tu mums pievienosies – uzdrīksties izcelties ar mūsu Dark Cherry saldējumu konusā!

Apbalvojumi:

 

  • Nr. 1 saldējuma zīmols Baltijā.*
  • Nr. 1 lielo vafeļu glāzīšu saldējuma zīmols Latvijā.
  • Super Viva Creme Brule konuss – Nr. 2 konuss Latvijā un Baltijas valstīs 2017.gadā.
  • Super Viva Caramel Nut vafeļu glāzīte – Nr. 1 lielā vafeļu glāzīte Latvijā un Baltijas valstīs 2017.gadā.
  • Super Viva Limoncello vafeļu glāzīte – Nr. 2 labākais jaunums Latvijā un Baltijā 2017.gadā starp porcijas saldējumiem.

 

*Nielsen tirgus dati LV MT (periods Jan-Okt’2017)

E-pasts: [email protected]

Sekojiet mums

10.05.2024. - 31.08.2024.
Ice cream Multibrands lottery LATVIA 2024

Mūsu zīmoli

Dove Axe Super Viva Rexona Magnum Dove Man+ Care
Mājas